Přebor Čech 2018 ve Františkových Lázních

Updated: 2018-06-24   19:00Get new pages automatically
Přebor Čech 2018 ve Františkových Lázních

Ředitel turnaje
Bireš Jan

Hlavní rozhodčí
Benda Lumír

Rozhodčí
Víšek Martin
Fríd Petr

Jury
Bireš Jan
Benda Lumír
Nečekal Marek
Fischer Richard
Tupý Radek

Začátek turaneje v 9:00 (rozhodnutí Jury)

Neděle - začátek v 8:00

16:50 - Prerušení (déšť)

Result


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Muži
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Tvrdý Jan TJ MG Cheb 24 24 23 24 24 22 20 22 22,9 4 183
2 Nepraš Jiří ml. MGC Dragon Pelhřimov 23 26 27 23 23 22 22 23 23,6 5 189
3 Christou David GC 85 Rakovník 27 28 23 26 22 26 22 22 24,5 6 196
4 Svoboda Boris TJ MG Cheb 25 20 26 29 25 23 24 27 24,9 9 199
5 Luxa Radek GC 85 Rakovník 24 26 28 26 26 22 24 24 25,0 6 200
6 Dočkal Lubomír SKGC Frant. Lázně 31 24 26 29 23 20 24 23 25,0 11 200
7 Sůsa Richard SK TEMPO Praha 23 25 27 24 27 25 25 27 25,4 4 203
8 Fiedler Vladimír SKGC Frant. Lázně 27 27 26 23 31 19 25 26 25,5 12 204
9 Šlapák Michal GC 85 Rakovník 23 25 26 26 26 23 29 29 25,9 6 207
10 Kocum Ondřej SKGC Frant. Lázně 26 27 26 25 26 26 22 29 25,9 7 207
11 Nečekal Marek TJ MG Cheb 30 23 30 34 23 23 22 23 26,0 12 208
12 Vlach Petr DG Fortuna Radotín 24 28 25 26 25 26 25 30 26,1 6 209
13 Komeda Miroslav SK TEMPO Praha 28 27 28 23 25 27 22 31 26,4 9 211
14 Lisa Miroslav ml. SKGC Frant. Lázně 23 29 31 23 27 22 29 28 26,5 9 212
15 Sedláček Michal SK TEMPO Praha 31 28 25 25 28 26 30 26 27,4 6 219
16 Želizňák Jan MG Tanvald 32 24 29 30 25 29 26 26 27,6 8 221
17 Kudyn Pavel MGC Hradečtí Orli 29 33 26 30 22 24 27 30 27,6 11 221
18 Janík Pavel Yamka MC Butovice 31 21 30 29 25 29 29 29 27,9 10 223
19 Miler Rudolf GC 85 Rakovník 29 33 28 28 29 26 25 30 28,5 8 228
20 Ahne Michal SK TEMPO Praha 26 36 27 32 30 28 30 27 29,5 10 236
21 Víšek Martin DG Fortuna Radotín 25 29 25 29 32 25 38 34 29,6 13 237
22 Krumhanzl Daniel GC 85 Rakovník 29 31 29 36 41 29 29 34 32,3 12 258
23 Majtán Vladimír SK DG Chomutov 32 38 37 32 42 28 34 37 35,0 14 280


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Junioři
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Kadlec Jan TJ MG Cheb 21 23 24 21 21 24 22 23 22,4 3 179
2 Bez Hráče TJ MG Cheb                 0,0 0 0


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Senioři II
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Bireš Jan SKGC Frant. Lázně 22 24 21 21 22 26 22 23 22,6 5 181
2 Kropáček Václav GC 85 Rakovník 29 26 24 24 28 24 20 24 24,9 9 199
3 Hála Jan SKGC Frant. Lázně 35 28 23 26 24 20 26 24 25,8 15 206
4 Mužík Pavel SK TEMPO Praha 32 25 23 30 21 24 28 27 26,3 11 210
5 Vodňanský Ladislav MGC Plzeň 31 23 24 29 28 30 28 26 27,4 8 219
6 Kašpar Milouš MG Tanvald 23 30 29 28 29 29 22 30 27,5 8 220
7 Vitner Václav GC 85 Rakovník 22 26 34 32 26 27 32 28 28,4 12 227
8 Nečekal František st. TJ MG Cheb 27 25 25 32 30 26 33 32 28,8 8 230
9 Komada Ondřej 1. MGC Děkanka Praha 26 32 28 30 27 28 31 31 29,1 6 233
10 Lisa Miroslav st. MGC Dragon Pelhřimov 29 26 27 32 34 28 30 30 29,5 8 236
11 Bláha Milan GC 85 Rakovník 30 30 29 39 34 26 25 25 29,8 14 238
12 Bednář Otakar DG Fortuna Radotín 38 30 33 33 29 26 31 27 30,9 12 247
13 Soustružník Karel TJ MG Cheb 35 34 26 35 36 27 29 31 31,6 10 253
14 Pomahač Oldřich MGC Dráčata Pečky 30 33 36 31 32 32 33 32 32,4 6 259
15 Fikar Eduard TJ MG Cheb 37 32 30 38 31 29 30 35 32,8 9 262
16 Kratochvíl Jaroslav SKGC Frant. Lázně 37 32 33 29 32 38 32 36 33,6 9 269
17 Fried Zdeněk 1. MGC Děkanka Praha 44 37 41 40 28 29 33 38 36,3 16 290
18 Rosendorf Karel DG Fortuna Radotín 50 39 32 39 31 45 50 43 41,1 19 329
19 Škubal Vladimír MGC Plzeň 37 38 30 41 34 35 29   34,9 12 244 Did not finish


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Seniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Kadlecová Eva TJ MG Cheb 25 25 23 31 31 30 25 26 27,0 8 216
2 Nečekalová Jana TJ MG Cheb 30 32 25 31 26 25 29 24 27,8 8 222
3 Fiedlerová Jaroslava SKGC Frant. Lázně 26 22 34 29 28 27 29 31 28,3 12 226
4 Macourová Eva 1. MGC Děkanka Praha 27 28 28 32 26 28 30 27 28,3 6 226
5 Komadová Miroslava 1. MGC Děkanka Praha 30 25 33 32 30 27 24 28 28,6 9 229
6 Birešová Vlasta SKGC Frant. Lázně 28 30 33 31 32 27 32 31 30,5 6 244
7 Placrová Zuzana TJ MG Cheb 35 38 33 37 37 30 27 27 33,0 11 264


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Senioři
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Rous Kamil MGC Hradečtí Orli 21 25 23 25 22 24 22 25 23,4 4 187
2 Vlasák Roman DG Fortuna Radotín 20 26 25 28 20 25 21 24 23,6 8 189
3 Benda Lumír MGC Plzeň 21 28 26 26 23 22 26 26 24,8 7 198
4 Čejka Jaroslav DG Fortuna Radotín 26 25 30 25 21 26 23 22 24,8 9 198
5 Hölzel Robert 1. MGC Děkanka Praha 22 22 24 25 27 24 28 26 24,8 6 198
6 Tupý Radek SK TEMPO Praha 25 25 22 27 23 21 25 31 24,9 10 199
7 Sofka Dušan SKGC Frant. Lázně 23 24 26 26 29 27 22 23 25,0 7 200
8 Hybner Robert 1. MGC Děkanka Praha 24 26 25 25 31 27 21 23 25,3 10 202
9 Fischer Richard DG Fortuna Radotín 28 25 25 28 27 25 27 20 25,6 8 205
10 Wolf Jan TJ MG Cheb 31 26 22 27 23 23 30 25 25,9 9 207
11 Martínek Ivo MGC Hradečtí Orli 25 26 32 25 25 28 26 23 26,3 9 210
12 Havel Jaroslav MGC Plzeň 28 32 24 30 20 28 29 27 27,3 12 218
13 Fríd Petr SK TEMPO Praha 23 24 29 31 38 27 26 23 27,6 15 221
14 Makovec Josef SK TEMPO Praha 29 30 28 25 28 26 29 28 27,9 5 223
15 Beran Robert SKGC Frant. Lázně 28 37 33 29 27 36 29 29 31,0 10 248
16 Ouředník Petr SK TEMPO Praha 36 33 29 28 32 31 33 27 31,1 9 249
17 Moutvička Jaroslav MGC Plzeň 36 34 34 29 31 27 32 37 32,5 10 260
18 Hrdý Milan DG Fortuna Radotín 37 35 31 32 32 35 31 34 33,4 6 267


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Žáci
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Janík Michal Yamka MC Butovice 26 22 24 25 33 34 27 27 27,3 12 218
2 Podubecký Lukáš Yamka MC Butovice 53 36 46 42 50 41 38 37 42,9 17 343


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Žákyně
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Palánová Kristýna Yamka MC Butovice 29 27 33 29 33 27 28 29 29,4 6 235
2 Krumhanzlová Gabriela GC 85 Rakovník 35 36 30 32 36 33 40 30 34,0 10 272
3 Tupá Štěpánka SK TEMPO Praha 41 32 41 37 38 34 33 28 35,5 13 284
4 Janíková Lucie Yamka MC Butovice 33 36 37 48 37 30 42 34 37,1 18 297
5 Nečekalová Jolana TJ MG Cheb                 0,0 0 0 Did not start


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Ženy
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Average Diff Tot
1 Jankovičová Kateřina SKGC Frant. Lázně 26 31 25 26 26 27 29 23 26,6 8 213
2 Vosmíková Petra GC 85 Rakovník 25 28 27 31 28 28 28 25 27,5 6 220
3 Pazderková Julie MGC Dragon Pelhřimov 29 28 31 26 26 27 31 23 27,6 8 221
4 Zemanová Martina MGC Dragon Pelhřimov 28 32 33 29 31 28 26 27 29,3 7 234
5 Kubečková Vlaďka SK TEMPO Praha 28 30 29 30 29 29 34 32 30,1 6 241
6 Horáková Kateřina Yamka MC Butovice 32 34 40 35 41 30 23 34 33,6 18 269
7 Bez Hráče 1. MGC Děkanka Praha 126 126 126 126 126 126 126 126 126,0 0 1008


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Liga smíšených družstev
Rank Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
1TJ MG Cheb125 115 126 139 124 122 113 122 24,6986
2SKGC Františkovy Lázně133 130 122 121 132 118 117 125 24,9998
3DG Fortuna Radotín123 133 130 136 125 127 134 123 25,81031
4SK Tempo Praha133 140 131 138 144 129 133 143 27,31091


 
1TJ MG Cheb (1 substitute)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Tvrdý Jan24 24 23 24 24 22 20 22 22,9183
 Svoboda Boris25 20 26 29 25 23 24 27 24,9199
 Kadlecová Eva25 25 23 31 31 30 25 26 27,0216
 Nečekal Marek30 23 30 34 23 23 22 23 26,0208
 Kadlec Jan21 23 24 21 21 24 22 22 17 o 22,4178
 Wolf Jan              2 1 i 25,92
 125 115 126 139 124 122 113 122 24,6986
 
2SKGC Františkovy Lázně (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Sofka Dušan23 24 26 26 29 27 22 23 25,0200
 Hála Jan35 28 23 26 24 20 26 24 25,8206
 Kocum Ondřej26 27 26 25 26 26 22 29 25,9207
 Fiedler Vladimír27 27 26 23 31 19 25 26 25,5204
 Bireš Jan22 24 21 21 22 26 22 23 22,6181
 Dočkal Lubomír               
 133 130 122 121 132 118 117 125 24,9998
 
3DG Fortuna Radotín (1 substitute)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Víšek Martin25 29 25 29 32 25 38   o 29,6203
 Vlach Petr24 28 25 26 25 26 25 30 26,1209
 Fischer Richard28 25 25 28 27 25 27 20 25,6205
 Čejka Jaroslav26 25 30 25 21 26 23 22 24,8198
 Vlasák Roman20 26 25 28 20 25 21 24 23,6189
 Bednář Otakar              27 i 30,927
 123 133 130 136 125 127 134 123 25,81031
 
4SK Tempo Praha (1 substitute)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Sedláček Michal31 28 25 25 28 26 30 26 27,4219
 Komeda Miroslav28 27 28 23 25 27 22 31 26,4211
 Ahne Michal26 36 27 32 30 28 30 27 29,5236
 Fríd Petr23 24 29 31 38 27 26   o 27,6198
 Tupý Radek25 25 22 27 23 21 25 31 24,9199
 Tupá Štěpánka              28 i 35,528
 133 140 131 138 144 129 133 143 27,31091


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Liga seniorských družstev
Rank Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
1SKGC Františkovy Lázně80 76 70 73 75 73 70 70 24,5587
2DG Fortuna Radotín74 76 80 81 68 76 71 66 24,7592
3GC 85 Rakovník81 82 87 95 88 77 77 77 27,7664
4SK Tempo Praha90 88 79 80 83 78 87 86 28,0671


 
1SKGC Františkovy Lázně (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Sofka Dušan23 24 26 26 29 27 22 23 25,0200
 Hála Jan35 28 23 26 24 20 26 24 25,8206
 Bireš Jan22 24 21 21 22 26 22 23 22,6181
 Fiedlerová Jaroslava               
 80 76 70 73 75 73 70 70 24,5587
 
2DG Fortuna Radotín (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Fischer Richard28 25 25 28 27 25 27 20 25,6205
 Čejka Jaroslav26 25 30 25 21 26 23 22 24,8198
 Vlasák Roman20 26 25 28 20 25 21 24 23,6189
 Rosendorf Karel               
 74 76 80 81 68 76 71 66 24,7592
 
3GC 85 Rakovník (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Kropáček Václav29 26 24 24 28 24 20 24 24,9199
 Bláha Milan30 30 29 39 34 26 25 25 29,8238
 Vitner Václav22 26 34 32 26 27 32 28 28,4227
 81 82 87 95 88 77 77 77 27,7664
 
4SK Tempo Praha (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Tupý Radek25 25 22 27 23 21 25 31 24,9199
 Ouředník Petr36 33 29 28 32 31 33 27 31,1249
 Makovec Josef29 30 28 25 28 26 29 28 27,9223
 90 88 79 80 83 78 87 86 28,0671


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Liga ženských družstev
Rank Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
1SKGC Františkovy Lázně80 83 92 86 86 81 90 85 28,5683
21. MGC Děkanka Praha183 179 187 190 182 181 180 181 61,01463


 
1SKGC Františkovy Lázně (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Fiedlerová Jaroslava26 22 34 29 28 27 29 31 28,3226
 Birešová Vlasta28 30 33 31 32 27 32 31 30,5244
 Jankovičová Kateřina26 31 25 26 26 27 29 23 26,6213
 80 83 92 86 86 81 90 85 28,5683
 
21. MGC Děkanka Praha (0 substitutions)R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Avg Total
 Komadová Miroslava30 25 33 32 30 27 24 28 28,6229
 Macourová Eva27 28 28 32 26 28 30 27 28,3226
 Bez Hráče126 126 126 126 126 126 126 126 126,01008
 183 179 187 190 182 181 180 181 61,01463


Senioři II | Seniorky | Senioři | Junioři | Žákyně | Žáci | Ženy | Muži | Teams - Liga smíšených družstev | Teams - Liga seniorských družstev | Teams - Liga ženských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.4.0